کمپین تبلیغاتی برند نوتلا | بیلبورد سخنگویی که احوال مردم را می‌پرسد!

 کمپین تبلیغاتی برند نوتلا | بیلبورد سخنگویی که احوال مردم را می‌پرسد!

در ابتدا نگاهی بیندازیم به ویدئو این کمپین تبلیغاتی و سپس به بررسی و تحلیل آن بپردازیم

نوتلا و کمپین‌های تبلیغاتی جذابش

شاید فکر کنید که برندهای معروف مانند نوتلا، ماکروسافت، بنز، کوکاکولا و غیره دیگر نیازی به تبلیغات ندارند. اما باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید؛ بازار پر از رقبایی است که هر لحظه ممکن است جای شما را بگیرند. اما برای جذب حداکثری مشتری، جذاب بودن کمپین تبلیغاتی بیش از پیش موثر است که شرکت نوتلا یکی از سردمداران طراحی چنین کمپین‌هایی می‌باشد. در این مطلب از سایت بی‌تی‌ال نیوز قصد داریم شما را با کمپین تبلیغاتی برند نوتلا آشنا کنیم که در زمان خودش موفقیت خوبی را کسب کرد.

سمپلینگ؛ بهترین روش تبلیغات برای خوردنی‌های خوشمزه

یکی از نقاط قوت برندهای معروف در صنعت خوراکی این است که با اعطای نمونه‌هایی از آخرین محصولات خود می‌توانند دل بسیاری از افراد جامعه را شاد کنند. در کمپین تبلیغاتی برند نوتلا که در شهر آمستردام هلند انجام گرفت، بیلبورد سخنگوی این برند در قلب شهر، با مردمی که از کنار آن می‌گذشتند اصطلاحا خوش و بش می‌کرد!

همین گفتگوی مختصر و مفید اما دوستانه کافی است تا یک تجربه برند عالی در ذهن مخاطبین از یک شرکت ایجاد گردد به طوری که تا سالیان سال آن را فراموش نخواهد کرد. برند نوتلا که یکی از ده شرکت معروف در سراسر دنیا به حساب می‌آید از نام و اعتبار خود در این کمپین تبلیغاتی که به صورت سمپلینگ تهیه شده بود به نحو احسنت استفاده کرد تا بتواند حتی افرادی را که مشتری پروپاقرص نوتلا نبودند هم به سوی خود جذب کند.

از آنجایی که کمتر کسی بدش می‌آید یک نمونه از محصولات غذایی با کیفیت را داشته باشد، اجرای کمپین‌های تبلیغاتی به روش سمپلینگ برای برندهای غذایی – اگر برنامه‌ریزی شده راه‌اندازی شوند – مزایای بسیار زیادی دارند:

  • با توجه به قیمت نستبا ناچیز اما با ارزش هر محصول، راه اندازی سمپلینگ برای شرکت‌های غذایی بسیار مقرون به صرفه است
  • با مصرف هر بار شرکت‌کنندگان از برند مورد نظر، به یاد کمپین تبلیغاتی می‌افتند که در آن شرکت کردند و هیچگاه برایشان قدیمی نمی‌شود
  • بازاریابی دهان به دهان در کمپین‌های تبلیغاتی به روش سمپلینگ بسیار بیشتر انجام می‌گیرد

کمپین تبلیغاتی برند نوتلا با بیلبورد سخنگو

در کمپین تبلیغاتی برند نوتلا که در سال ۲۰۱۷ در شهر آمستردام هلند اجرا شد، یک بیلبورد از این برند در قلب شهر گذاشته شد که در بالای آن ی