کمپین تبلیغاتی برند ریباک | اگر با سرعت ۱۷ کیلومتر در ساعت بدوی، کفش ریباک می‌پوشی!

 کمپین تبلیغاتی برند ریباک | اگر با سرعت ۱۷ کیلومتر در ساعت بدوی، کفش ریباک می‌پوشی!

در ابتدا نگاهی بیندازیم به ویدئو این کمپین تبلیغاتی و سپس به بررسی و تحلیل آن بپردازیم

کمپین عرق دربیارِ برند ریباک!

یوسین بولت، سریع‌ترین مرد جهان توانست مسافت ۱۰۰ متر را در کمتر از ده ثانیه بدود که قطعا رکورد بسیار درخشانی برای او است. اما ایا تا بحال به این فکر افتاده‌اید که شما به عنوان یک شهروند عادی با جه سرعتی می‌توانید بدوید؟ در کمپین تبلیغاتی برند ریباک که در شهر استکهلم – پایتخت سوئد – برگزار شد، شرکت‌کنندگان در سرمای ماه مارس، برای بدست آوردن آخرین محصول برند ریباک در چنین چالشی شرکت کردند.

ما در سایت بی‌تی‌ال نیوز قصد داریم این بار شما را با یکی دیگر کمپین‌های تبلیغاتی که در زمان خودش بسیار سر و صدا ایجاد کرد آشنا کنیم و از دلایل موفقیت آن برایتان بگوییم.

بهترین خودت باش تا آخرین محصول ریباک برای تو شود!

شما به عنوان یک شهروند معمولی به ندرت مجبور می‌شوید تا با تمام وجود خود مسافت مشخصی را بدوید. مگر اینکه در مسابقه‌ای شرکت کنید یا اینکه بخواهید به دنبال فرد یا چیزی بدوید. اما اگر صحبتِ یک جفت کفش ریباک باشد چطور؟ آیا شانس خودتان را برای به دست آوردن آن امتحان نمی‌کنید؟ قطعا همینطور است. چه کسی دوست ندارد تا با دویدن مسافت کوتاهی به یک جفت کفش از بهترین برندهای دنیا دست پیدا کند.

در کمپین تبلیغاتی برند ریباک که در سال ۲۰۱۶ صورت گرفت، در جلوی یکی از فروشگاه‌های اصلی این برند در شهر استکهلم، دوربین سرعت سنجی قرار گرفت. مردم با دیدن دوربین و خط کشی که در جلوی آن قرار داشت کم کم وارد صحنه شدند و کار کمپین از همین حالا شروع شد!

اجرای کمپین تبلیغاتی برند ریباک در دمای صفر درجه!

نحوه کارکرد کمپین تبلیغاتی برند ریباک به این شکل بود که شرکت‌کنندگان که از رهگذارن بودند، باید مسافت چند ده متری را با تمام وجود می‌دویدند تا به سرعت ۱۷ کیلومتر در ساعت برسند. نتیجه کار آنها به صورت زنده از طریق دوربین سرعت سنجی که در بالای یک کیوسک نصب شده بود به جمعیت نشان داده می‌شد. همه شرکت‌کنندگان از قبل برنده نبودند چرا که رسیدن به سرعت ۱۷ کیلومتر در ساعت کار هر کسی نبود.

یکی از اهداف نهان کمپین تبلیغاتی برند ریبوک این بود که به م